Když naprší a neuschne...

+420 731 464 772

EMZET@VYSOUSENI.COM

Jak rychle vám pomůžeme záleží jen na vás! Ozvěte se co nejdříve

VYSUŠÍME VÁM STAVBU PO HAVÁRII VODY

Ze stropu kape voda, na zdi jsou mokré fleky a před očima temno.

Když konečně klesne voda, zůstanou vám promáčené podlahy, vlhké zdi, trámy, izolace... Na zahnědlých místech se pomalu začíná objevovat zelená, taky šedá a kdo ví, co ještě. Cítíte všechno, jen ne čerstvý vzduch. Kam až to může zajít?

Prasklá potrubí, povodně a další havárie vody nejsou ničím neobvyklým. Nezoufejte, určitě s tím něco uděláme.

Pomůžeme vám odstranit vlhkost nejen z povrchů materiálů, ale hloubkově a z těžko dostupných míst. Máme dlouholetou zkušenost a nejmodernější techniku. Nespoléháme jen na to, co je vidět, ale pomocí přístrojů přesně diagnostikujeme škody i jejich odstranění.

A to nejlepší na konec: Placení si vyřídíme s vaší pojišťovnou. O to si určitě starosti nedělejte!

Jak pracujeme

Vodou nasáklé zdi, podlahy nebo izolace už nejsou schopny samy přirozeně vyschnout. Proto je potřeba proces vysychání podpořit technickým vysoušením.

Vlhký vzduch začneme nasávat vysoušečem, kde se ohřeje a jako suchý vzduch je vháněn zpět pomocí tlakových dmychadel a systému hadic do nejskrytějších koutů.

Důležitou součástí naší služby je kontrola procesu vysychání. Celý proces technického měření zaznamenáváme do protokolu, který nám slouží k přesnému zjištění škody, stanovení úbytku vlhkosti během vysoušení a také jako záruka včasného ukončení vysoušecího procesu.

KONTAKT

kontakt foto
RÁDI VÁM POMŮŽEME.
ZAVOLEJTE NÁM CO NEJDŘÍV!