Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/gvysouse/web/wp-includes/wp-db.php on line 1036 O nás | www.vysouseni.com

vysoušení domů, podlah a izolací  •  sanace staveb, odvlhčování zdiva

Naše firma nabízí služby týkající se vysoušení objektů po havárii vody, tzv. technické vysoušení. Jedná se o nový druh služby v ČR, která je provozována na základě dlouholeté praxe, nabyté v zemích EU, kde této služby využívají zákazníci již přes dvě desetiletí.

 

Všude tam, kde se vyskytují rozvody vody a odpadní potrubí může dojít k narušení funkčnosti. Naším moderním zařízením můžeme vlhkost rychle odstranit nejen z povrchu materiálů, ale i z podlahových izolačních vrstev, trámových stropů, šachet, zkrátka všech míst, která jsou těžko dostupná. Když vstoupíte doma nebo v zaměstnání do mokra, nebo vám na hlavu začne kapat voda, nenecháme Vás v této zoufalé situaci samotné. Zařídíme, v co možná nejkratším čase, návrat k normálnímu režimu. A to, ve většině případů, za plného provozu. Dokážeme vysušit objekt na původní vlhkost a zabránit rozpadu různých stavebních materiálů, čímž Vám ušetříme Vaše peníze i čas. Včasným započetím vysoušení se vyhnete vzniku a rozšíření plísní, které mohou ohrozit Vaše zdraví.

 

Tato služba je doplněna přesným měřením zaznamenaným do protokolu, které slouží:

 

a) k zjištění rozsahu škody
b) k stanovení úbytku vlhkosti v průběhu vysoušení
c) jako záruka včasného ukončení procesu vysoušení

Poradíme vám rádi i při dalších problémech v oblasti vlhkosti, jako je např. výskyt plísní, tvorba kondenzační vody a jiné. A nyní to nejzajímavější: Tato opatření nebudou financována Vámi, nýbrž Vaší pojišťovnou, u které máte uzavřenu smlouvu na pojištění staveb nebo domácností, jak je pravidlem v ostatních zemích Evropské Unie. Přejeme Vám suchý provoz ve Vaší domácnosti i na pracovišti. Ale v opačném případě neváhejte a obraťte se na nás! Více než desetiletá praxe v oboru – záruka kvality.

 

 

Zjistěte více o…